Nihavent PeЕџrev - Yurdaer DoДџulu - Eskimeyen Dost (Vinyl, LP, Album)

Voodooll

9 Comments

Mezikora Posted on10:12 pm - Oct 2, 2012

KOSOVË- Gjendet e vdekur regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Lajmi u bë i ditur nga policia e Kosovës, e cila deklaron se trupi i pajetë u gjet mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë. “Me datën rreth orës policia ka pranuar një [ ].